Tento program přináší

Radio Wave oslaví vysílání z nového studia pořádnou party. Přijďte taky!

Radio Wave dostalo k 10. narozeninám parádní dárek. Vysílá z nového studia v přízemí budovy Českého rozhlasu na Vinohradské 12. Skvělé studio chce ale taky pořádnou oslavu. 

Party se koná v sobotu 16. dubna od 14 do 22 hodin. Balbínovu ulici na pražských Vinohradech v tu dobu ovládne pouliční slavnost Opening Street Session. Vystoupí na ní třeba Lo/ve, Schwarzprior, Načeva a Karaoke Tundra nebo Hugo Toxxx.

I během akce budete moct vyplňovat dotazník Generation What?, na místě nebudou chybět ani stánky s domácím jídlem, chillout zóna nebo program pro děti. A možná se potkáte i s ambasadory projektu. Mezi ně patří třeba blogerky píšící A Cup of Style, Tereza in Oslo, vodní slalomář Vavřinec Hadilek, Trangová z Asijatka.cz a nebo Jonáš Zbořil z Radia Wave.

Slavnost v Balbínově ulici je oficiální afterparty Velké jarní cyklojízdy pořádané sdružením Auto*Mat. Přidejte si akci na Facebooku a hlavně nezapomeňte vyrazit, protože Radio Wave dělá vlny!

Nové studio si můžete prohlédnout už teď. Stačí se projít po Vinohradské. Studio je prosklené, a tak uvidíte dovnitř. A nebo se podívejte na webkamery, které dohlédnou až na ulici.